Lékárna U Nádraží

Akce

Marťánci
marťačasy

Marťánci marťačasy

Nová cena
375 Kč

více »


Novinky e-mailem

Přihlaste se k odběru novinek pomocí e-mailu.
Zajímavosti

Jarní únava

Příchod jara a probouzení přírody po zimním spánku znamená pro mnoho lidí i příchod tzv. jarní únavy. Tento stav, po určitém zjednodušení, lze označit za následek absence dostatku slunečního záření, dostatku vitamínů v běžných potravinách, dostatku pohybu a celé další řady negativně působících okolností.

Řešení tohoto problému je, jako vždy, velice individuální. Asi nejprve je potřeba zvážit zda se jedná jen o krátkodobé potíže, které odezní stejně jako se dostavily, nebo zda únava omezuje náš běžný životní standart a je potřeba situaci řešit.

O existenci „jarní únavy“ ví každý z nás. A na každém z nás je včas zvážit jak tyto případně potíže řešit. Už po krátkém rozhovoru jsou odborní pracovníci lékárny schopni nasměrovat klienty vhodnou cestou. Tedy zda stačí použít volně dostupné doplňky stravy z lékárny, nebo zda potíže přerostly a je třeba vyhledat lékařskou pomoc.

Existuje poměrně dost obsáhlá nabídka různých prostředků. Lékárna „U Nádraží“ v České Lípě nabízí a doporučuje celou řadu přípravků, které tento stav ovlivňují. Disponujeme poměrně širokou paletou přípravků v různých cenových relacích, takže si určitě vybere každý. Nebudu uvádět konkrétní názvy, jedná se o přípravky bohaté na výlučně přírodní vitamín C, např. s rakytníku, přípravky s hlívou ústřičnou působící jako silné imunostimulans.

Dále nabízíme komplexy vitamínů obohacené o komponenty působící na posílení psychické rovnováhy, ženšen, koenzym Q10, guaranu. V neposlední řadě se jedná o spektrum přípravků obsahujících některé stopové prvky, ostropestřec,artyčok, aminokyseliny ,které vedou k detoxikaci organizmu.


Těšíme se na Vaši návštěvu a rádi Vám s výběrem poradíme.
Dr. Hana Skopová – odborný zástupce

zpět na výpis článků »


Přihlášení

Novinky

ANNABIS

ANNABIS

Nová cena
100-250 Kč

více »


Provozní doba

Po

  7.30 – 15.30

Út

  7.30 – 15.30

St

  7.30 – 18.30

Čt

  7.30 – 15.30

  7.30 – 15.30

So

zavřeno

Ne

zavřeno

Aktuálně máme
zavřeno


Copyright © 2013 – 2020 Lékárna „U Nádraží“ s. r. o. – Všechna práva vyhrazena. Počet návštěvníků k dnešnímu dni činí 213418.

Copyright © 2013, Petr Vopalecký, DiS. http://www.pv21.cz/ Všechna práva vyhrazena.

Validní XHTML 1.0 kód Validní CSS kód Hodnocení SEO Optimalizováno pro Firefox