Lékárna U Nádraží

Akce

Cemio Kamzík

Cemio Kamzík

Nová cena
330 Kč

více »


Novinky e-mailem

Přihlaste se k odběru novinek pomocí e-mailu.
Lékárna

Historie

Dům vznikl ve 40. letech minulého století pro účely berní správy. Je s podivem, že budova, byť tak veliká, byla postavena za pouhé tři měsíce. Sice s jistými nedostatky, ale stála a byla připravena sloužit občanům České Lípy.

Během války a těsně po ní byla budova nadále využívána pro účely finanční správy. V roce 1952 zde začali sídlit OÚNZ a dům se stal tím, čemu slouží dodnes, místem aktivního působení zdravotníků. V prostorách lékárny byla zřízena pohotovostní služba, která zde setrvala až do postavení nové nemocnice. Po jejím otevření zde byla zbudována lékárna, kde dlouhá léta působil kolega Mgr. Jaromír Mansfeld. Lékárna zápasila a zápasí dodnes prostorovými problémy, s tím, že prostory nebyly původně zbudovány k dost specifickým lékárenským účelům.

V současné době působí v „Lékařském domě“ řada praktických a odborných lékařů a s tím souvisí i potřeba součinnosti této lékárny. Vedení lékarny a všichni zaměstnanci se snaží poskytovat pacientům služby na maximální odborné úrovni.

Fotografie lékárny Fotografie lékárny
Fotografie lékárny Fotografie lékárny


Přihlášení

Novinky

FOB test

FOB test

Nová cena
117 Kč

více »


Provozní doba

Po

  7.30 – 15.30

Út

  7.30 – 15.30

St

  7.30 – 18.30

Čt

  7.30 – 15.30

  7.30 – 15.30

So

zavřeno

Ne

zavřeno

Aktuálně máme
zavřeno


Copyright © 2013 – 2020 Lékárna „U Nádraží“ s. r. o. – Všechna práva vyhrazena. Počet návštěvníků k dnešnímu dni činí 212653.

Copyright © 2013, Petr Vopalecký, DiS. http://www.pv21.cz/ Všechna práva vyhrazena.

Validní XHTML 1.0 kód Validní CSS kód Hodnocení SEO Optimalizováno pro Firefox